Kam na bicykli

Kalendár cyklistických podujatí

Dátum Názov Miesto Usporiadateľ
6.4.2019 1.SP CC 2019 kritérium; mládež/ženy + elite Trnava Slovenský zväz cyklistiky
7.4.2019 2.SP CC 2019 preteky jednotlivcov; mládež/ženy + elite Suchá nad Parnou Slovenský zväz cyklistiky
27.4.2019 3.SP CC 2019 kritérium; mládež/ženy + elite Dudince Slovenský zväz cyklistiky
28.4.2019 4.SP CC 2019 preteky jednotlivcov; mládež/ženy + elite Krupina Slovenský zväz cyklistiky
12.5.2019 1.2 UCI / 5. SP preteky jednotlivcov; elite Bratislava Slovenský zväz cyklistiky
17.5.2019 5.SP CC 2019 etapové preteky; kadeti + juniori Bánovce nad Bebravou Slovenský zväz cyklistiky
19.5.2019 6. SP CC 2019 preteky jednotlivcov; elite Bánovce nad Bebravou Slovenský zväz cyklistiky
31.5.2019 7.SP CC 2019 Trnava Tour etapové preteky; elite + juniori Trnava Slovenský zväz cyklistiky
1.6.2019 6. SP CC 2019 preteky jednotlivcov; mládež + ženy Trnava Slovenský zväz cyklistiky
15.6.2019 7. SP CC 2019 Regiónom Nitrianskeho kraja etapové preteky; mládež + ženy Nitra Slovenský zväz cyklistiky
21.6.2019 8. SP CC 2019 Medzinárodné dni cyklistiky etapové preteky; kadeti + juniori Dubnica n/V Slovenský zväz cyklistiky
27.6.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 časovka jednotlivcov; juniori, U23,elite, juniorky, ženy Trnava Slovenský zväz cyklistiky
29.6.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 preteky jednotlivcov; juniori, U23, elite Trnava Slovenský zväz cyklistiky
7.7.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 preteky jednotlivcov; juniorky, ženy Vidnava Slovenský zväz cyklistiky
13.7.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 časovka jednotlivcov; mládež Žiar nad Hronom Slovenský zväz cyklistiky
13.7.2019 9. SP CC 2019 časovka jednotlivcov; juniori + ženy Žiar nad Hronom Slovenský zväz cyklistiky
14.7.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 preteky jednotlivcov; mládež Žiar nad Hronom Slovenský zväz cyklistiky
14.7.2019 11. SP CC 2019 preteky jednotlivcov; juniori + ženy Žiar nad Hronom Slovenský zväz cyklistiky
17.8.2019 12. SP CC 2019 časovka jednotlivcov; mládež + ženy Kláštor p/Z Slovenský zväz cyklistiky
18.8.2019 13. SP CC 2019 preteky jednotlivcov; mládež + ženy Kláštor p/Z Slovenský zväz cyklistiky
18.8.2019 10. SP CC 2019 preteky jednotlivcov; elite Kláštor p/Z Slovenský zväz cyklistiky
24.8.2019 14. SP CC 2019 kritérium; mládež/ženy + 11.SP elite Tlmače Slovenský zväz cyklistiky
25.8.2019 15. SP CC 2019 preteky jednotlivcov; mládež/ženy + 12.SP elite Tlmače Slovenský zväz cyklistiky
29.8.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 časovka do vrchu; mládež/ženy + elite Kremnica Slovenský zväz cyklistiky
31.8.2019 17. SP CC 2019 kritérium; mládež/ženy + 14.SP elite Rajecké Teplice Slovenský zväz cyklistiky
1.9.2019 Majstrovstvá SR CC 2019 časovka družstiev/dvojíc; mládež/ženy + elite Teplička nad Váhom Slovenský zväz cyklistiky
7.9.2019 19. SP CC 2019 kritérium; mládež/ženy + 16.SP elite Spišská Nová Ves Slovenský zväz cyklistiky
8.9.2019 20. SP CC 2019 časovka do vrchu; mládež/ženy + 17.SP elite Spišská Nová Ves Slovenský zväz cyklistiky
14.9.2019 VP Martinské Hole časovka do vrchu; mládež, ženy, elite Vrútky Slovenský zväz cyklistiky
19.1.2019 STUPAVA WINTER TROPHY MTB & RUN (XCM) (ŽP) Stupava Slovenský zväz cyklistiky
31.3.2019 1. Detská Tour Petra Sagana Rimavská Sobota Slovenský zväz cyklistiky
13.4.2019 1. kolo SP (XCO) mládež, vet. Turčianské Teplice Slovenský zväz cyklistiky
13.4.2019 ŠKODA Svätojurský MTB maratón (SP XCM) (ŽP) Svätý Jur Slovenský zväz cyklistiky
14.4.2019 1. kolo SP (XCO) STRABAG TURIECKAP (UCI C1) Turčianské Teplice Slovenský zväz cyklistiky
1.5.2019 2. Detská Tour Petra Sagana Šamorín Slovenský zväz cyklistiky
1.5.2019 1. Detská považská cyklistická liga Praznov Slovenský zväz cyklistiky
4.5.2019 AUTHOR ŠELA Marathon (SP XCM) Lipník nad Bečvou (CZE) Slovenský zväz cyklistiky
5.5.2019 1. liga MTB XCO Bratislava Slovenský zväz cyklistiky
5.5.2019 KAKTUS BIKE Karloveský kros (XCO) (ŽP) Bratislava Karlova Ves Slovenský zväz cyklistiky
8.5.2019 3. Detská Tour Petra Sagana Žilina Slovenský zväz cyklistiky
11.5.2019 2. kolo SP (XCO) (UCI C1) Drozdovo Slovenský zväz cyklistiky
12.5.2019 2. kolo SP (XCO) mládež, vet. Drozdovo Slovenský zväz cyklistiky
18.5.2019 2. Detská považská cyklistická liga Šebešťanová Slovenský zväz cyklistiky
25.5.2019 1. liga MTB XCO Zlatnícka Dolina Slovenský zväz cyklistiky
25.5.2019 ŠKODA MTB maratón Levočské Vrchy (SP XCM) Levoča Slovenský zväz cyklistiky
26.5.2019 4. Detská Tour Petra Sagana Spišský Hrhov Slovenský zväz cyklistiky
1.6.2019 3. Detská považská cyklistická liga Dohňany Slovenský zväz cyklistiky
1.6.2019 Dohňany-Púchov Trophy (SP XCM) Dohňany Slovenský zväz cyklistiky
8.6.2019 3. kolo SP (XCO) mládež, vet. Košice Slovenský zväz cyklistiky
9.6.2019 3. kolo SP (XCO) (UCI C2) Košice Slovenský zväz cyklistiky
15.6.2019 4. Detská považská cyklistická liga Súľov Slovenský zväz cyklistiky
16.6.2019 5. Detská Tour Petra Sagana Nová Dubnica Slovenský zväz cyklistiky
16.6.2019 Malokarpatský drapák (MTB časovka) (ŽP) Svätý Jur Slovenský zväz cyklistiky
21.6.2019 STUPAVA TROPHY (SP XCM) (ŽP) Stupava Slovenský zväz cyklistiky
23.6.2019 5. Detská považská cyklistická liga Papradno Slovenský zväz cyklistiky
29.6.2019 6. Detská Tour Petra Sagana Trnava Slovenský zväz cyklistiky
5.7.2019 KAKTUS BIKE Svätojurský blesk (časovka) (ŽP) Svätý Jur Slovenský zväz cyklistiky
20.7.2019 Majstrovstvá SR v MTB XCE & XCO Poráč Slovenský zväz cyklistiky
27.7.2019 6. Detská považská cyklistická liga Košeca Slovenský zväz cyklistiky
27.7.2019 Cyklomaratón Topoľčianky - Majstrovstvá SR (SP XCM) Topoľčianky Slovenský zväz cyklistiky
28.7.2019 7. Detská Tour Petra Sagana Topoľčianky Slovenský zväz cyklistiky
28.7.2019 7. Detská Tour Petra Sagana Topoľčianky Slovenský zväz cyklistiky
10.8.2019 4. kolo SP (XCO) (UCI C2) Lietava Slovenský zväz cyklistiky
10.8.2019 ŠKODA Horal MTB Maratón (SP XCM) Svit Slovenský zväz cyklistiky
11.8.2019 4. kolo SP (XCO) mládež, vet. Lietava Slovenský zväz cyklistiky
31.8.2019 7. Detská považská cyklistická liga Pružina Slovenský zväz cyklistiky
7.9.2019 Slovenský Raj (SP XCM) Hrabušice Slovenský zväz cyklistiky
8.9.2019 8. Detská Tour Petra Sagana Nitra Slovenský zväz cyklistiky
14.9.2019 MTB Singletrack maratón (SP XCM) - UCI Marathon Series (C3) Košice Slovenský zväz cyklistiky
21.9.2019 Gajarský Kovian (XCM) (ŽP) Gajary Slovenský zväz cyklistiky
22.9.2019 9. Detská Tour Petra Sagana Košice Slovenský zväz cyklistiky
28.9.2019 Športservis Bratislavský MTB maratón (XCM) (ŽP) Bratislava Rača Slovenský zväz cyklistiky
31.8.2019 5. PREŠOVSKÝ CYKLOMARATÓN Prešov, Sabinov, Veľký Šariš o.z. CYKLOMARATÓN PREŠOV